18 Ocak 2016

Turkcell 4.5G Kampanyası Adı Altında Elindeki Fazla 4G Kartları Dağıtıyor.

Turkcell'in 4.5G kart değişim kampanyası kapsamında kendimin ve eşimin kartlarını değiştirdim. Kartlar takılıp bana kartın paketi verildiğinde fark ettim ki kartlar 4G . Bayiye ben 4G kartı değil 4.5G kartı istiyorum diyince bana ikisi de aynı diye cevap verdiler. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçtim aynı cevabı verdiler.

Başka bir Turkcell iletişim merkezine gittim ve benden 20 TL istediler 4.5G kart için. Bu kartların 2014 yılında basılan ve ilk 4G ihalesi için basılan kartlar olduğunu biliyorum. Daha sonra 4G teknolojisi beğenilmeyip iptal edilince 4.5G ihalesi yapıldı. Turkcell bu kampanya dahilinde 4G kartları dağıtıyor ve telafi etmiyor bunu.

Zafer 84 Okunma

Cevaplar

 • Zafer 21 Ocak 2016

  Kusura bakmayınız ama bana SIMPlus lte (4.5G ) kart hakkında bilgi değil, bana vermiş olduğunuz 4G kartın 4.5G teknolojisini desteklediğini söylediniz sadece. sonuç: 1) Turkcell kartımı 4.5G 128k mobil imzalı kart ile değiştirmeyi kabul etmedi. 2) Turkcell 4.5G kampanyası dahilinde 4G kartları dağıtıyor ve bu kartların 4.5G 'yi desteklediğini iddia ediyor ama bununla ilgili kendi web sitesinde resmi bir duyuru ya da açıklama yapmıyor sadece söz ile beyan ediyor. 3) Hayatı boyunca farklı bir GSM operatörü kullanmamış ve aynı tarifeye diğer GSM'lerin iki misli fiyat ödeyen bir müşteriyi tüm aile üyeleriyle birlikte kaybettiniz. 4) ALL I wanna say is that they don't really care about us:)

 • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2016

  Müşterimiz ile 20.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize SIMPlus LTE(4.5G) Kart hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zafer 18 Ocak 2016

  İlk olarak Urfa City AVM'de ki Turkcell TİM'e gittim ve kartımı değiştirmek istediğimi söyledim, benden 19 TL istediler. Kampanya var diye itiraz edince, kampanya 31 Aralık'ta sona erdi dediler. Kampanyanın 31 Ocak'a kadar olduğunu söyleyince bu kez de elimizde şu anda kart yok dediler. 532'yi aradım ve bayinizi şikayet ettim. Müşteri temsilcisi bana bu durumla ilgileneceklerini ve birkaç gün sonra aynı bayiden tekrar deneyin dedi. birkaç gün sonra gittim aynı muhabbet, elimizde kart yok dediler. Bir sonraki hafta gittim yine aynı muhabbet olunca başka bir Turkcell bayisine gittim ve orada da yukarıdaki şikayetime sebep olan durum gerçekleşti. Bana bir zamanların Telsim'ini hatırlatıyorsunuz

 • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön