19 Kasım 2015

Turkcell 4.5 G Uyumlu Telefonuma, 4.5 G Uyumlu Telefon Listemizde Yok Diyor.

Yakın zamanda 4.5 G uyumlu Samsung Galaxy e7 (e700f) Akıllı Telefon satın aldım. Turkcell'den 4.5 G uyumlu sim kartımı istedim ve adresime geldi, kartımı taktığımda hat çalışmadı. Sorunu Turkcell ile görüştüğümde, cihazımın firmanın 4.5 G uyumlu telefon listesinde olmadığını söylediler.

Konuyu Samsung Türkiye A.Ş ile de görüştüm. Cihazın hem 4g, hem de 4,5g ye kesinlikle uyumlu olduğunu belirttiler. Turkcell'in 4.5 G listesinde bu modelin olmaması beni bağlamamalı, bu konuda bir eksiği, hatası olan Turkcell 'dir. Bu konuya acilen bir açıklık getirilerek, mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Selçuk 172 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk 20 Kasım 2015

  Turkcell 532 numarasından yaptığım aramalarda sonuç alamamıştım ama buradan yazınca konuyu inceleyerek geri döndüler. Telefonumun daha önce iki defa 4,5 G uyumsuz olduğunu söyleyen Turkcell görevlilerinin aksine bu sefer 4,5 G uyumlu olduğunu söylediler. Galiba 4,5 G uyumlu cihazlar listesinde bu ve benzeri isteklerle güncelleme yapıldı. Yeni kartımı kartımı ve Turkcell'in hizmetlerini bu kartla kullanabilmekteyim.

 • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

  Müşterimiz ile 20.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize SIMPlus LTE(4.5G) Kart hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Selçuk 19 Kasım 2015

  Talep ve şikayetimi 532 hattınız ile 3 defa görüştüm. En son dün yaptığım görüşmemden bir sonuç elde edemediğim için benim gibi sıkıntı yaşayan ve yaşayacak insanlar için buradan yazmayı uygun gördüm.

 • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön