25 Mayıs 2015

Turkcell 42 TL Fazla Fatura!

2 ayda 2 sorun faturamda 42 TL fazla tutar bulunmakta. Turkcell müşteri hizmetleri Spor TV diye üye olduğumuzu ve onların yardımcı olabileceğini söyledi. Spor TV video servisini aradım. 10.05.2015 saat 08.29 da üye olduğum söylendi. o tarih pazar ve sporla hiçbir alakam yok. Ve Samsung Galaxy telefon girilmiş öyle bir telefon da yok. Spor TV açıklayıcı bilgileri tam olarak vermedi.

Oktay 242 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 25.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Spor Tv servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön