29 Ekim 2013

Turkcell 40 TL Fazla Fatura Gönderdi!

Vınn kullanıcısıyım ve sürpriz yaşamamak için 35 TL sınırsız paketini kullanıyorum. Ancak 55 TL fatura ödemekten bıktığım için siteniz üzerinden şikayette bulundum. Katma değerli servisler kullandığım için yüksek fatura ödediğimi söylediler ama onlarda iyi biliyor ki böyle bir şey kullanmadım ne olduğunu da bilmiyorum. Bize daha kolay ulaşmak için kendi sitemizden mail atın cümlesinden başka bir cevap da alamadım.

Daha hızlı ulaşmak için marketten vınn mesaj servisini indirin diye bir mesaj aldım. Onu indirdim. Buradan mesaj atayım bari dedim. Onu da beceremedim. Neyse ödediğim paralar gitti geri alamayacağız derken bu ay 75 TL gelmesin mi? Neymiş vınn mesaj servisi indirmişim.

Hem bize daha kolay ve hızlı ulaşmak için indirin dediler hem de 40 TL eklemişler. Bunun adı sen misin bizi şikayet eden olsa gerek!

Ufuk 62 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 08 Kasım 2013

    Fixmoby diye biswy uydurmuslar parayi boyle sogusluyolarmis allab topunuzu bildigi gibi yapsin

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizi 06.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön