Turkcell 40 TL Fazla Fatura Gönderdi!

Ufuk K. |

Vınn kullanıcısıyım ve sürpriz yaşamamak için 35 TL sınırsız paketini kullanıyorum. Ancak 55 TL fatura ödemekten bıktığım için siteniz üzerinden şikayette bulundum. Katma değerli servisler kullandığım için yüksek fatura ödediğimi söylediler ama onlarda iyi biliyor ki böyle bir şey kullanmadım ne olduğunu da bilmiyorum. Bize daha kolay ulaşmak için kendi sitemizden mail atın cümlesinden başka bir cevap da alamadım.

Daha hızlı ulaşmak için marketten vınn mesaj servisini indirin diye bir mesaj aldım. Onu indirdim. Buradan mesaj atayım bari dedim. Onu da beceremedim. Neyse ödediğim paralar gitti geri alamayacağız derken bu ay 75 TL gelmesin mi? Neymiş vınn mesaj servisi indirmişim.

Hem bize daha kolay ve hızlı ulaşmak için indirin dediler hem de 40 TL eklemişler. Bunun adı sen misin bizi şikayet eden olsa gerek!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk K.
  08 Kasım
  14:21

  Fixmoby diye biswy uydurmuslar parayi boyle sogusluyolarmis allab topunuzu bildigi gibi yapsin

 • 06 Kasım
  16:36

  Müşterimizi 06.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 03 Kasım
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.