Turkcell 4 Yıl Sonra Borç Çıkardı.

Mehmet E. |

2011 yılında kullandığım bir hattan dolayı 2011 yılında elime geçmeyen bir tebligat gönderiliyor, bugün öğrendiğim kadarı ile o gün 150 TL olan burcum 1400 TL'ye yükselmiş, bugün ödemem üzerine de 634 TL ile kapatacağım söylendi mecburen ödedim ve kapattım.

Soruyorum, yıl 2011 den bu yana neden bana ulaşılmamış, borcun yükselmesi veya da büyümesini beklenmiş ,4 yıl boyunca ulaşılamayan bana bugün nasıl ulaşıldı? Turkcell den şikayetçiyim

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  02 Ocak
  10:20

  Ne kadar ilgisiz bir şirket olduğunuzu burada da göstermiş oldunuz

 • Mehmet E.
  15 Aralık
  14:00

  bana yasal takip hakkında bilgi vermenize gerek yoktu ancak sorduğum hiç bir soruya cevap alamadım arayan sevgili turkcell yöneticisinin bu bilgileri verme yetkisinin olmadığını söyledi tekrar soruyorum benden haksız olarak elde ettiğiniz kazancı artı iş yerimi arayarak beni iş yerinde düşürdüğünüz kötü durumun her türlü yasal hakkını arayacağım ve tekrarlıyorum 2011 yılından buyana bana ulaşamayan turkcell avukatları 2014 yılında nasıl ulaştı....

 • 15 Aralık
  13:55

  Müşterimiz ile 15.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Aralık
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.