30 Nisan 2015

Turkcell 4 Yıl Öncesinden Fatura!

2011 yılı başında iptal ettirdiğim "Turkcell -Vınn" hattına bağlı fatura çıkarılmıştır. İptal sürecinde Turkcell İletişim Merkezine yönelttiğim, bundan sonra fatura gelir mi kesin iptal oldu mu tekrar beklenmedik fatura gelir mi sorularıma, ısrarla bu son ödeme denmiştir.

Daha sonra 25.09.2014'te isimsiz SMS aldım, icralık olmamak için faturanızı ödeyin deniyordu. SMS isimsiz olduğu için yanıltıcılık korkusu ve üç buçuk yıllık fatura olacağı ihtimali aklıma gelmediği için dikkate almadım ve 29 Mayıs 2015'te bu kez isim yazan SMS ile uyarıldım. Aradığımda her şeyi savunmaya cüret ettikleri halde 4 yıl aranmamam konusunda bana haklı olduğum belirtilmiştir.

Hidayet 285 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön