09 Eylül 2014

Turkcell 4 Sene Sonra Bana Borç Çıkarttı.

0535423*** no'lu hattımı 4 sene önce türkcell olarak kullandığımı ve borcum olduğu söylenmektedir. Bana iki gündür mesaj geliyor icra işlemi başlayacak diye ama benim hattım yıllardır Vodofone olarak kullanıyorum. Diyelim ki benim bir borcum var 4 senedir neden bana bir defa uyarı mesaj tebligat yapılmadı? Böyle bir borcum yok ama olduğunu iddi ediyorsanız. Neden bu kadar beklediniz? faiz mi işlettiniz, bu büyük bir ayıptır.

Burhan K. 1.316 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Eylül 2014

  Müşterimiz ile 11.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.03.2010 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burhan K.10 Eylül 2014

  hala tarafıma bir dönüş olmadı?

 • Burhan K.09 Eylül 2014

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.////////diyorsunuz yanlız bu 4 sene yi bulmasın lütfen

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön