27 Ocak 2014

Turkcell 4 Gün İçin Bir Aylık Fatura Toplamını Aldı!

Turkcell fiyatlarının yüksekliğinden ötürü tarife değişikliği yaptım. Bir önceki hesap kesim tarihinden 4 gün sonra geçiş işlemi tamamlandı. Turkcell 4 günlük kullanımıma 30 günlük tarife ücretini faturalandırdı. Yani 4 günlük fatura=30 günlük fatura!

Emir 35 Okunma

Cevaplar

  • Emir10 Şubat 2014

    dalga geçer gibi 1 gün bile kullansaydınız yine 30 günlük tarife ücretinizi yansıtırdık dediler demek ki tekme yetmemiş :D

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön