Turkcell 4 GB İnternetim Çok Çabuk Tükeniyor!

Ayse K. |

Turkcell bayinizden 5 ay önce almış olduğum Note4 akıllı cihazımla birlikte verilen 2 GB yetmemesi üzerine 4 GB internet paketine geçiş yapmama rağmen yine 15 gün zor dayanıyor üstelik benim whatsapp dışında kullandığım bir sosyal hesabım yok!

Faturam şu an 220 TL oldu! Artmaya da devam ediyor internet zaman aşımı adı altında kafasına göre 5 TL'den 200 MB veriyor oda girip çıkmamla bitip tekrar paket yenileniyor! Turkcell bayisine gitmeme rağmen 532 yi aramamı söylediler, aradığımda da o saçma telesekreter çıkıp durdu ve bir türlü temsilciye bağlanamadım! Bir kez bağlandım onda da iletişimde bir sorun yaşadığımızdan dolayı sesim geliyor mu, ben sizi duyamıyorum dedi ve arama sonlandı!

Etiketler :

Personel İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayse K.
  22 Ekim
  12:32

  5 ay önce Turkcell bayinizden almış olduğum 2 GB internet paketim yetmediği için 4 GB pakete geçiş yaptım ama hala 15 gün zoe dayanıyor ve paket aşımı adı altında 5 TL karşılığında 200 MB yükleniyor o da girip çıkmamla bitiyor! İşin garip yani ben whatsapp dışında hiçbir sosyal ağ kullanmıyorum! İnasıl biter bu kadar kısa zamanda bu internet! Dokümanımın detaylı bir ayrıntısını istiyorum! Türkçelw gittim 532 yi arayın dediler aradım fakat saçma telesekreter çıktı yine ve bir türlü operatöre bağlanamadım! Bir kez bağlandığımı sandım ama Turkcell'e iletişim problemi yaşadık! Sesim geliyor mu ben sizi duyamıyorum denildi ve arama sonlandırıldı! Acil cevap istiyorum!

 • 22 Ekim
  10:24

  Müşterimizi 22.10.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Ekim
  13:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.