08 Ekim 2016

Turkcell 4 Dk'ya 32 TL Ödedim Hakkımı Arayacağım!

Yıllardır Turkcell hat kullanıcısıyım. Bu yıl da şirket hattı olarak kullanıyorum. Ödemelerim otomatik ki olup herhangi bir gecikme bulunmamakta. Belirtmek isterim ki ödemelerim öyle cüzi miktarlar değildir. Bu ay diğer hattımın kullanıcısı 11880'i arıyor arama sebebini belirteyim. Hastane numarası alıyor ve görüşme 4 kusur dk sürüyor ayrıca bir de bağlanma süresi var ve görüşme faturaya 32 TL birden artırıyor müşteri hizmetleri ise bunun hizmet dışı numara olduğu için ödediğimi belirtiyor. Normal faturasız hatta her yöne dk ya yansırken burada sırf fatura ödetmek adına hizmet dışı diye insanlar mağdur ediliyor. Birden fazla hattım bulunduğu için her ay yok fatura adını yok hizmet dışı bu kadarı fazla tüketici hakları da bir şey var. Bu nasıl hizmettir? Soruyorum.

Tc 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön