25 Mart 2016

Turkcell 4 Aydır Faturalı Olmama Rağmen Telefon Alamıyorum!

İlk faturalı hattı alırken araştırdım, 3 ay boyunca düzenli faturalarımı düzenli ödediğiniz takdirde fatura üzerine telefon alabilmeye hak kazanırsınız dediler ve bu bilgiyi hem müşteri hizmetlerinden ve bayinizden teyit ettirdim ama bugün 4 ay faturalı olmama rağmen telefon vermiyoruz dediler. En yakın sürede geri dönüş yapılmasını arz ederim.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2016

    Müşterimiz ile 26.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön