Turkcell 3G Modeme Söylenen Fiyattan Fazla Fatura Geliyor!

Ahmet M. |

Turkcell bayisinden, 12 aylık taahhütlü her şey dahil tarifesinin 34,90 TL olduğu söylendi bende kabul ettim. Turkcell farklı gelen faturalar 44,00- TL 41,00- TL bu şekilde devam edecek. Şimdi bunun altına yazacaklar müşteri hizmetlerini arayın, müşteri aranarak gerekli bilgi verilmiştir.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet M.
  13 Ocak
  11:42

  Verilen cevabı aynen iletiyorum, sözleşmenin bilmem kaçıncı maddesinde bu giderler mevcuttur. Bana Turkcell bayisinden, 12 aylık taahhütlü her şey dahil tarifesinin 34,90 TL olduğu söylendi dediğimde, yetkili firma uyarılmıştır. Siz firmayı uyardınız benim ödeyeceğim aylık ücret ne olacak bu konu hakkında bilgi verir misiniz.

 • 08 Ocak
  12:13

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Ocak
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.