08 Aralık 2015

Turkcell 3G İnternet Sıkıntısı!

3G internet kopup kopup duruyor daha önce de yazmıştım müşteri hizmetlerini çok kez aradım maalesef!. Amerika'nın 4G 'sinden hızlıyız diye hava atıyordunuz bir de beni geri aramanızı istemiyorum sadece kendi hatanızı düzeltmenizi istiyorum daha 3G'de böyleyse 4.5 de Allah bilir nasıl bir internet bizi bekliyor üstelik bu konudan araştırdığım kadarıyla tek şikayetçi olan ben değilim. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bizi saf yerine koyar gibi onu yap bunu yap şunu yap diyorlar hiçbirisinde de düzelmiyor milleti oyalama oyalıyorsunuz sizden fazladan bir şey istemiyoruz sadece verdiğimiz paranın karşılığını istiyoruz o hakkını vermeden aldığınız paralar helal değil.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 10.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alındı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet10 Aralık 2015

    O hakkını vermeden aldığınız paralar haram olsun size!...

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön