02 Mart 2015

Turkcell 3G İnternet Hızı Çok Düşük.

Kullanıcı olduğum hattımda internet hızı resmen fiyasko, daha önce kullandığım operatör Avea'dan Turkcell' e geçme sebebim
reklamlarına kanıp daha iyi olduğunu düşündürdüklerinden hattımı taşımıştım ama yanılmışım hız konusunda ondan daha kötü.

Müşteri
temsilcim ayarlarda bir sıkıntı yok her şey normal dediği halde hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum, tekrar hattımı taşıyacağım en kısa sürede bu problem çözülmezse, yetkililerden bu konuda çözüm bekliyorum.

İrfan A. 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İrfan A.02 Mart 2015

    Acil dönüşünüzü bekliyorum

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön