03 Ağustos 2015

Turkcell 3G Çekim Gücü Kötü.

Turkcell müşteri hizmetlerine defalarca konuşup kayıt bırakmama rağmen bulunduğum konumda ne 3G interneti çekiyor ne de GSM operatörün kendisi. Bakırköy GB merkezi bir yerde bu tür sıkıntılar yaşadığımız için tüm Turkcell kullananlar şikayetçidir. Bu yüzden hattımı iptal ettirmek istiyorum ama ne yazık ki taahhüdüm var. Ve ben her ay ortalama 350 TL telefon faturası ödeyen biriyim. Nerede Turkcell'in bana sunmuş olduğu hizmet soruyorum size?

Hasip 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 05.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hasip03 Ağustos 2015

    Sürekli aynı cevapları veriyorsunuz. Benim bu konuyla alakalı şikayetim bir seneyi geçti ve ben halen sizlerden iyi hizmet alamıyorum 350 TL ortalama fatura ödediğim halde. Benim sorunumu çözün tüketici hakları mahkemesinde karşılaşma gibi duruma geçebiliriz. Saygılar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön