06 Mayıs 2013

Turkcell 3G Bağlantısı Yetersiz!

Şikayet sebebim Turkcell'in 3g hizmetindeki müthiş yavaşlıktır. Çok eski bir Turkcell abonesi idim fakat pahalı tarife ücretleri sebebiyle diğer operatörlere numaramı taşımış idim.6 senedir Turkcell kullanmıyordum .3G hızı pek tatmin etmiyordu , Turkcell 'in reklamlarda ki 3G deki en yüksek hızı vaad eden pazarlama stratejisi üzerine numaramı daha yüksek fatura ödeme pahasına Turkcell'e taşıdım.

Fakat Turkcell'in hızı kötü Bursa ve İstanbul gibi şehirlerin merkezi yerlerinde 3G hızında verim alamadım,Müşteri Hizmetlerini aradım fakat bana kaba davranıldı çözüm üretilmedi,şimdi numaramı 3 ay bekleyip tekrardan taşıyacağım.

Çağlar 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 14.05.2013 tarihinde tarihinde görüşülmüştür. Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılacak inceleme sonrası tekrar müşterimize dönüş sağlanacağı bilgiside paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön