20 Ekim 2014

Turkcell 3D TL Yükleme Servis Ücreti!

Turkcell kullanmama rağmen, kredi kartımdan online olarak yanlışlıkla işlem yapılmış ve ekstremde "Turkcell 3D TL Yükleme" servisi alıyorum olarak fatura geldi. Turkcell'i aradığımda müşteri hizmetlerinin servisten haberi yok. Kimi müşteri temsilcisi işlemi görebiliyor kimisi yetkim yok diyor. Tarih saat vermeme rağmen işlemimi iptal ettiremiyorum. Verdiği hizmetlerden haberi olmayan müşteri hizmetleri bulundurduğu ve çok basit sorunuma 1 aydır çözüm bulamadığı için Turkcell müşteriye hizmette oldukça kötü.

Özgün 155 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 27.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell 3D TL Yükleme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected], www.turkcell.com.trÖnerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön