05 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yüklemesi Adı Altında İzinsiz Para Çekti!

Bizim Turkcell ile maddi veya manevi hiçbir yakınlığımız olmadığı halde kredi kartı ekstresine baktığımızda Turkcell 3D data yüklemesi adı altında 25 TL + 25 TL toplamda 50 TL alındığını gördüm. Sahibinin izni olmadan, haberi olmadan böyle para alınmasına ne kadar almak dersiniz orası tartışılır ama Turkcell kendilerine ait hiçbir hizmeti hiçbir yoldan hiçbir şekilde kullanmadığımız halde ne hakla bu parayı çekiyor? Şimdi biz hizmet almadığımız halde Turkcell'e bu parayı neden ödüyorum?Dünyanın neresinde görülmüş böyle bir şey! Koskoca firma bir şekilde kredi kartı bilginizi alıyor ve azar azar para çekmeye başlıyor. Hem de hiçbir hizmet vermediği halde!
Turkcell'in izinsiz ve habersiz ve hiçbir hizmet vermeden milletin kartından para almaını ilk defa duyuyorum.

Gökhan 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz ile 08.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön