04 Nisan 2016

Turkcell 3D Data Yüklemesi!

Akbank kredi kartımdan 01.04.2016 tarihli Turkcell 3D data yüklemesi adı altında bilgim olmadan 30 TL + 30 TL = 60 TL 2 adet kesinti yapılmıştır. Ancak ben farkettiğimde bu kesinti miktarları dönem içi hesap özetlerinin bekleyen provizyonlar kısmında idi. Konu hakkında Akbank müşteri temsilcilerine bilgi verilerek güvenlik nedeniyle kredi kartı iptal edilmiştir. Ve bu konuyu anlatır dilekçe banka müdürlüğüne faks lanmıştır. Turkcell müşteri temsilcileri ile görüşüldüğünde konuyu araştıracaklarını söylediler. Ben herhangi bir hizmet almadığım gibi Turkcell' e ait herhangi bir hattım ve aboneliğimde yoktur. Daha fazla mağdur olmamam için konu hakkında bilgi verilmesini ve kesilen 60 TL para tutarının kredi kartıma geri iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde kanuni yollara baş vuracağımı bildiririm.

Zülfükar 266 Okunma

Cevaplar

 • Zülfükar06 Nisan 2016

  İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Demişsiniz ama [email protected] adresini bulamıyorum turcell sayfasına giriyorum sadece tüketici şikayet formu var mail olarak gönderim yapabilmem için bana yardımcı olur musunuz...

 • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Kredi kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zülfükar04 Nisan 2016

  Sn.. turkcell yetkilileri 532 li müşteri hizmetlerine konuyu aktardım ancak onlarda sizin bellirtiğiniz gibi konuyu araştıraracaklarını belirttiler. Umarım araştılınca konu hakkında gerek mesajla gerekse telefon. İle bilğilendirilirim. Ve söz konusu tutarın en kısa sürede kredi kartı hesabıma yüklenir. Aksi halde hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

 • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön