01 Eylül 2015

Turkcell 3D Data Yükleme Sorunu.

Bankamın cep şubesinden kredi kartı işlemlerine bakarken kredi kartımdan Turkcell 3D Data yükleme adı altında biri 25 TL, diğeri 12 TL olan iki adet harcama yapıldığını gördüm. Bu harcama benim bilgim dahilinde değildir. Turkcell'i aradım ancak bir sonuca ulaşamadım. Aynı konuda burada başka bir şikayet olduğunu da gördüm. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

 • Ali11 Eylül 2015

  Hala şikayetimin cevabını almış değilim benim kredi kartımdan iznim ve haberim olmadan nasıl para cektiniz anlamiş değilim bu kredi kartlarından bu kadar kolay nasıl paralar cekiliyoonuda anlamış değilim. Benim kredi kartımdan cekilen paralarımın iadesini istiyorum, arz ederm.

 • Ali07 Eylül 2015

  Bende müşteri hizmetinize aradım hiçbir bilgi veren olmadı

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

  Müşterimizi 02.09.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön