13 Nisan 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Mağduriyeti!

Garanti Bonus kredi kartımı kontrol ederken 15.03.2016 tarihinde 2 kez kredi kartımdan Turkcell 3D data yüklemesi yapılmıştır. Ben A** abonesiyim Turkcell'le alakam yoktur. Toplamda 50 TL çekilmiştir. Yakın bir arkadaşımın da başına 2 hafta önce aynı olay gelmişti. Buraya bakınca çok kişinin mağdur olduğunu gördüm. Buna rağmen hiçbir önlem alınmaması da cabası. Şimdi banka ile Turkcell arasında top gibi yuvarlanıp duracağız ve sonuçta mağdur biz olduk ve olacağız. Haksızlık olayının aşikar olmasına rağmen resen işlem yapılması gerekirken oraya dilekçe buraya yazı oyalanıp duracağız. Sonuçta paramızın çekilmesine mi üzülelim, güvenlik zafiyetine mi üzülelim, kartım iptal edildi ve epey mağduriyet yaşadım ona mı üzüleyim bilemedim. Şimdi klasik standart copy paste mesajlar gelip durur. Garanti ve Turkcell bu işlerden sorumludur. İkisininde güvenlik açığı mevcuttur.

Gökhan 912 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi/Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön