25 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Adı Altında, Kredi Kartından Para Çekiyor!

23.03.2016 tarihinde, Yapı Kredi Bankası kredi kartımdan 25.00 + 25.00 TL toplamda 50
TL "Turkcell 3D Data Yükleme İstanbul tr" adı altında ücretlendirme ile para çekilmiş ve bunun karşılığında bir mal ve hizmet elime geçmemiştir. Ayrıca durumdan tesadüf sonucu haberdar oldum. Bilgim ve onayım dışında yapılan bu işlemi asla kabul etmiyorum.

Turkcell daha önce de sdpa aboneliği adı altında bu tarz ücretlendirmeler yapmıştı. Artık yeter, sürekli bir sürprizle karşılaşmak istemiyoruz ve bu durumun derhal düzeltilmesini ve kesilen paranın iadesini istiyorum. Kullandırılması suçtur.

Fatma 646 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön