29 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Adı Altında Abonesi Bile Olmayan İnsanların Kartlarından Para Çekiyor.

Turkcell kullanıcısı değilim kredi kartımdan 26.03.2016'da "Turkcell 3D data yükleme" adıyla 2 kere 30 TL'den 60 TL para çekilmiş. Öncelikle bankamı aradım harcamayı ben yapmadığımı bildirdim ve kartımı iptal ettirdim.

Abonesi ve kullanıcısı olmadığım bir operatörün nasıl ve neden kredi kartımdan para çektiğini anlayamadım. Turkcell'den yetkililerinden açıklama bekliyorum ve paranın iadesi için gerekli işlemlerin yapılmasını, aksi takdirde hukuki olarak hakkımı arayacağım.

Sevilay 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi/Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön