08 Mart 2016

Turkcell 3D Data Ücreti Kesmiş.

Kredi kartımdan bilgim ve iznim dışında Turkcell abonesi olmadığım halde 25+30 TL'lik 3D data yüklemesi yapılmış. Turkcel müşteri hizmetlerini aradım hangi numaraya yükleme yapıldığını bilmiyoruz ancak itiraz dilekçesini yollarsanız incelemeye alınır harcama detaylarını o zaman ilgili işlem yapılır diyorlar. Nasıl bir şey bu, Turkcell benim iznim dışında benim kartımdan data yükleme yapabiliyor? Gerekli cezai işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Ziya 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ziya 08 Mart 2016

    Arkadaşım 532 arıyorum bana dedikleri şey biz göremiyoruz var mı böyle bir şey ya? Bu sistem sizin değil mi nasıl sistem üzerinde yapılan yüklemenin hangi numaraya yapıldığını göremiyorsunuz? Niye başka operatörlerin böyle bir şikayeti yok da niye Turkcell?

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön