24 Ağustos 2013

Turkcell 35 TL'lik Faturam 85 TL Oldu!

Yeni almış olduğum hat bana tüm vergiler dahil 35 TL denilerek pazarlandı ve satışı yapıldı. Daha sonra tarifeleri mi kontrol amaçlı girdiğim Turkcell sitesinde faturamın 85 TL olduğunu gördüm. Hani tüm vergiler dahildi bu alınan vergiler nedir ? Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi 39.00 TL bunu neden ödüyorum ve neden bilgilendirilmedim. Eğer bilgilendirilseydim eski kullandığım numarayı faturalı hatta taşırdım. Taşımakla uğraşmayın size yeni hat verelim üstelik ücretsiz diyerek güzel bir pazarlama stratejisi seçmişsiniz. Faturamın incelenmesini istiyorum.

Özge 83 Okunma

Cevaplar

  • Özge 04 Eylül 2013

    Fatura şuan 90 TL oldu. 35 den. Ve hala tarifemi aşmamış durumdayım.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizi 28.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön