21 Ocak 2014

Turkcell 300 TL Daha İstedi!

Turkcell hattımı iptal ettim 300 tl faturamı ödemediğim için yasal takibe girdi. Avukatlık bürosundan arayıp 600 tl borcunuz var dediler 600 tl borcumu ödedim aradan 1 ay zaman geçti tekrar aradılar 300 tl daha ödemeniz gerek dediler. Neden dedim aslında borcunuz 900'müş Turkcell size indirim yapmış sonra iptal etmiş dediler: Durumun düzeltilmesini talep ediyorum 300 tl faturam vardı. Avukatlık masrafları içinde 300 ödedim.

Ekrem 65 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem23 Ocak 2014

    Evet Turcellden beni aradılar avukatların müşterilerimize attıkları kazıktan biz mesul değiliz napıyosanız yapın dediler saolsunlar o sizinle avukatlar arasında dediler

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön