07 Mart 2014

Turkcell 30 TL İçin Müşteri Kaybetmeyi Göze Alıyor!

05.03.2014 tarihinde Turkcell tarafından arandım fakat mesai saatleri içerisin de telefonuma bakamadığım için tekrar Turkcell tarafından aranmadım şikayetim üzerine. 06.03.2014 21:30'da Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım da müşteri temsilcisinin bana 62 TL söylediği paket fiyatının 92 TL gelmesi normalmiş ve Turkcell 30 TL için bir müşterisini kaybetmeyi göze almaktadır.

Görüşme gerçekleştirdiğim M.T. fiyatla alakalı indirim sağlanamayacağını bildirdi ben de 92 TL faturanızı öderim ve Turkcell hattımı kapatırım dediğim de daha farklı bir şekil de yardımcı olamayacaklarını bildirmektedirler.

Bundan sonra ki şirket politikanız da başarılar diliyorum.

Temel 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimiz ile 07.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön