06 Kasım 2014

Turkcell 30 Lira Bakiyem Var,13 Lira Transfer Edemiyorum!

Dün hattıma 20 lira yükledim, şu an 30 lira bakiyem olduğu halde 13 lira transfer edemiyorum. Bakiye transfer limitini kısa kısa bir hal oldunuz. Bu şekilde devam ettiği sürece ben de tüm hatlarımı diğer operatöre taşıyacağım. Yetkilileri göreve davet ediyorum.

Kadir 199 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 10.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell TL Transfer Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön