25 Mart 2014

Turkcell 30 Gündür Para İadesi Yapılmadı!

27 şubat 37594*** talep numarası ile kaydım açıldı. Belirlenen iade tutarı 7 iş günü içerisinde hesabıma yatırılacağı bilgisi verildi.7 iş günü sonrası hesabımda iadeyi göremeyince yeniden mail attım ve yeni talep oluşturup 7 iş günü daha beklemeye aldılar. Son 7 iş günü 24 martta dolmasına rağmen hesabıma hala iade gelmedi.

Konu hakkında bilgi vermeme rağmen 25 martta hesabımda hala yatan yok ne de bilgi veren. İade tutarı belliyse neden hala yatırmıyorsunuz? Yanlış kontör gönderiminden dolayı hemen bilgi vermeme rağmen işleme alamadığınız için ve bu esnada karşı taraf kullanıma devam ettiği için yaptığım hatalı gönderimin yarısını hala iade edemedi Turkcell.

Alp 82 Okunma

Cevaplar

 • Alp10 Nisan 2014

  hala hesabıma yatan iade parası olmadı.

 • Alp08 Nisan 2014

  belirlenmiş iadeyi zamanında yapmayarak aynı sorun için yeni çağrı açarak 7 iş günü diye gereksiz yere zaman uzatmak

 • Alp08 Nisan 2014

  7 iş günü bu gün son henüz hesabıma yatan para olmadı cevabınızı heycanla bekliyorum

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2014

  Müşterimiz ile 28.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alp25 Mart 2014

  Bu talep içinde 7 iş günü diyerek uzatıcakmısınız

 • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön