31 Ekim 2016

Turkcell 3 Senedir Kullanmadığım Vınn İçin İstenen Ücret...

3 sene önce müşteri hizmetleri ile görüşüp kapatmak için talep bildirdiğim onlarında tekrardan kullanmamanız durumunda kapatacağız dedikleri vınn için bütün faturalarını ve yine vergilerini ödediğim kullanmadığım, kapatıldığı halde 3 sene sonra benim tarafıma haziran ve Ağustos ayları için 4.5'er liralık borç bildirimi yapılmıştır. Bu olayla ilgili olarak da 08502054270 numaralı hattan da tehditvari konuşmalar yapılmıştır. Her iki olay için de bir özür bekliyorum.

Berkay 249 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön