Turkcell 3 gündür Migros 25 TL Şifresi Göndermedi!

Murat K. |

1 Mart 2014'de Sarı Kutu puanım ile Migros 25 TL hediye çeki aldım. Turkcell'den cep telefonuma gönderilen şifre hatalı ve yeni şifre gönderilmediğinden puanımı iade ettirdim.16 Martta yeniden sitelerinden Migros 25 TL hediye çeki almak istedim; işlem başarılı ibaresi yazmasına rağmen ne puanımdan düştü ne de telime şifre geldi.

Turkcell web sitesi ve destek hattından inceleme başlattılar. 3 gündür ne arandım ne de yazılı bildirim yapıldı. Operatörlere sil baştan sorunu anlatmaktan ve bir şifre gönderimi için 3 gün süresince beklemekten sıkıldım. Turkcell sanırım AR-GE yapıyor şifre gönderimi için? 2 hat kullanımında bu yüzden mi Turkcell'i seçtim?

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  14:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.