21 Mart 2013

Turkcell 3 Gündür Faturalı Hatta Geçiremediler!

Turkcell iletişim merkezine gidip kontörlerimi çok harcadığı için faturalı pakete geçmek istedim. Orada M. diye bir bayan bana 1 saate açılır dediği hattım 3 gündür açılmadı her gittiğim de Turkcell sisteminde sorun var dedi bekleyeceksiniz bir şey yapamazsınız dedi.

Ben Turkcell tarafından defalarca mağdur ediliyorum. Her 532 servisini aradığımda telesekreterle konuşmak zorunda kalıyorum. Her aradığımda başka bir şey ile karşılaşıyorum . Neymiş Turkcell beni sesimden tanır diyecekmişim her seferinde. demicem yaa telesekretere hava boşluğuna böyle şeyler demek istemiyorum. Sorunlarımın bir an evvel çözülmesini ve hattımın açılmasını rica ediyorum.

Gamze 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön