28 Mayıs 2014

Turkcell 3 Gün İçin Bir Aylık Fatura Tahsil Ediyor.

Hepimiz paket müşterisiyiz belli bir ücret çıkması lazım ama hep fazla çıkıyor uçuk rakamlar çıkarsa da mecbursunuz ödemeye üyelikler yapılıyor adınıza haberiniz olmadan. Gittim TİM'e dedim kontörlüye geçeceğim faturam yüksek geliyor 95 tl geleceğine 145 tl geliyor dedim. Süre aşımı mesaj aşımı internet aşımı yokken üyelik yapmışım ve ben arayıp konuşacakmışım o bedeli ödemek zorundaymışım. Bende dedim kontörlüye geçeyim bu seferde 3 gün geçmiş fatura kesileli ee 3 gün için tam paket ücreti alacaklar 95 tl aylık ücreti helal etmiyorum.

Mustafa 158 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 28.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.05.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön