Turkcell 3 Gün İçin 1 Aylık Fatura Kesiyor!

Sercan Ç. |

23.12.2013 tarihinde Turkcell'den aldığım faturalı GSM hattımın 1 ay sonra yani 23.12.2014 tarihinde sözleşmem sona erecektir. Fakat Turkcell bana 1 ay fazla fatura kesiyor nedeni ise, hattımın faturasının her ayın 20'sinde kesilmesin'den dolayı aralık ayının 20'sinde taahhüt sürem dolmamış oluyor ve 3 gün için bana ekstra 1 ay daha fatura kesiyorlar.

Ben bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum. Çünkü eğer aralık ayının 20'sinde hattımı iptal ettirirsem 120 tl civarı ceza ödemem gerekiyor. Eğer 23'ünden sonra hattımı iptal ettirirsem 1 ay daha ekstra'dan 65 tl fatura ödeyeceğim. Ben aralık ayının 23'ünde iptal olmasını ve 1 ay ekstradan para ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  15:56

  Müşterimiz ile 12.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarifesi ve faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sercan Ç.
  05 Kasım
  07:41

  Çözüm Üretmenizi Sabırsızlıkla Bekliyorum

 • 04 Kasım
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.