13 Ağustos 2013

Turkcell 3 Defa Kontör Parası Almışlar!

04. 08. 2013 tarihinde kredi kartımla 10 TL kontör yüklerken benden 3 defa 180 TL kontör parası almışlar. Firma ismi olarak www. Turkcell.com istanbul yazıyor. Bankayı arıyorum Turkcell'i arayın diyor.Turkcell'i arıyorum kimse ilgilenmiyor.

Lütfü 45 Okunma

Cevaplar

  • Lütfü17 Ağustos 2013

    geri dönüş yapıldı ama ben çalıştıgım için görüşemedik

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizi 14.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön