12 Nisan 2013

Turkcell 3 Aylık Vınn'a 1 Yıllık Hat Faturası!

Turkcell den aldığım 3 aylık VINN için normal hat faturası işlendiğini öğrendim. 3 aylık herşey içinde denilen faturaya ek olarak hat kullanım vergisi gibi ek ücretler ile yeni faturanlandırmalar yapılıyor. Ve bu faturalandırmadan bilgilendirilmedim.

Hiç kullanılmayan haberim dahi olmayan hatta 70 küsür tl fatura ödemem isteniliyor. Ben 3 aylık VINN hizmeti satın alıyorum ama bana söylemeden üzerime 12 aylık hat açılıyor. Turkcell'e yakışan bu demek ki ve bunları başka bir hattımı Turkcell e taşımak istediğim zaman tesadüfen öğreniyorum bu zamana kadar arayan yok oysaki bu VINN ı 2011 tarihinde 3 aylık almıştım ve kapattırmıştım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sefa 79 Okunma

Cevaplar

  • Sefa26 Eylül 2013

    turkcel hat almak istiyorum ama, şikayetimle ilgili üstüme haksız bir borç çıkmakta, kurumsal ve öncü bir firma olarak sizden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

  • Sefa27 Temmuz 2013

    mağduriyetim giderilmedi...

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön