25 Nisan 2013

Turkcell 3 Aylık Gecikmeye 1 Yıllık Gecikme Bedeli Alıyor!

Turkcell vınn kullanıyordum.9 ay düzenli olarak faturasını ödedim.3 aylık faturada gecikme oldu.Gecikme bedeli olarak 226 lira bedel istiyor. Turkcell müşteri temsilcisiyle görüştüm 3 aylık gecikme bedelini faiziyle ödemeyi kabul ettiği çünkü 9 ay fatura ödediğimi söyledim kabul etmiyorlar. 3 aylık fatura ve gecikme bedeli olarak 292 lira ücret talep etmekte. Yapılan bu haksız ödeme talebinden şikayetçiyim.9 aylık ödediğim faturaların dikkate alınmasını ve ona göre yeniden düzenleme yapılmasını istiyorum.

Figen 33 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Figen29 Nisan 2013

  turkcell soruna çözüm bulmak yerine beni anketle oyalıyor.zaman ondan yana işliyor.son ödeme günü ayın 29'Uydu eğer bugün ödemezsem yarın 592 lira olacaktı borcum.borcumu ödedim ve hattımı kapatmak istediğimi söyledim.turkcell iletişim merkezi bana müşteri hizmetlerinin kapatabileceğini,müşteri hizmetleri de iletişim merkezinin kapatacağını söyleyerek ikisi de kapatmadı.saol turkcell hayat benim paralarımı paylaştıkça daha güzel,sizlere.

 • Figen29 Nisan 2013

  şikayetim üzerine gelen mesaja tıkladığımda turkcell firması bir anket göndermiş. Ankette firmanın ürettiği ürettiği çözümden memnunmusunuz diye bir soru var.soruyu cevaplamam için ürettiği çözümü görmem gerekiyor göremiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön