06 Mayıs 2013

Turkcell 3 Ay Önce Kendi Adıma Aldığım Hattımı Taşımama İzin Vermiyor!

Şubat 2013 tarihinde hattımı kendi üzerime aldım. O tarihte işlem yapan Turkcell çalışanları 3 ay boyunca hattımı başka bir operatöre aktaramayacağımı bu süre sonunda hat devri yapabileceğimi belirtip işlem için onayımı aldıktan sonra işlemi gerçekleştirmişlerdir.

Ancak şimdi hattımı AVEA' ya taşımak istediğimde Ekim 2014' e kadar beklemem gerektiğini çünkü ücretsiz olarak hattı kendi adıma aldığımı, eğer ücretiyle kendi üzerime almış olsaydım 3 ay süre sonunda devir işlemini gerçekleştirebileceğimi iddia etmektedirler. Ücretsiz hat taşıma hakkımı kullandığım için hattımı 2 yıla yakın bir süre farklı bir operatöre taşıyamamamı hukuka aykırı bulmaktayım.

Evren 48 Okunma

Cevaplar

  • Evren 13 Eylül 2013

    bu verdiğiniz cevap maili ile müşteri memnuniyeti sağlamış mı oluyorsunuz? Çok komiksiniz gerçekten...

  • Evren 09 Mayıs 2013

    Firma bütün şikayetlere aynı şablon maili göndermekte ve hiçbir çözüm önerisinde bulunmamaktadır.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön