03 Eylül 2014

Turkcell 29 Liralık Minik Pakete 45 TL'lik Fatura!

Birkaç ay önce 1 yıllık taahhütle ayda 29 TL'ye aldığım minik paketime geçen ay 39.90 bu ay da 45,15 fatura geldi. Fatura ayrıntılarına baktığımda aradaki farkın internet kullanımından olduğunu görünce hayretler içinde kaldım. İnternet kullanmamıştım, 20 ağustos-20 eylül 2014 tarihleri arasındaki 1024 mb'lık Twitter paketimi bile kullanmamıştım.

Bu neyin bağlantısıymış diye müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap ilginçti. Telefonumun internet bağlantıları aktifmiş ve arada güncelliyormuş! ben istemesem de internet bağlantısı yapıyormuş. Turkcell, benden izinsiz böyle bir bağlantı yapma ve benden parasını alma hakkını nereden buluyor? Kullanmadığım internet bağlantı ücretlerini geri istiyorum.

Canan 341 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 05.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön