Turkcell 26 Ocak'tan Beri Dönüş Yapılmıyor!

Keziban M. |

Turkcell.com.tr'den iPhone6 64 gb on iki ay kontratlı cihaz aldım. 22 Ocak'ta kargoya verilen cihaz 26 Ocak'ta teslim edilecekti. Kargoyu getiren kurye benden kimlik fotokopimi istedi ve ben de üstünde kurye olduğunu gösteren hiçbir giysi ve kartı bulunmayan kişiye kimlik fotokopimi vermedim ve cihazı teslim etmeden ayrıldı. Akabinde müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir sorumsuzluğa kayıtsız kalamayacağımı belirtip kontratın iptalini isteyip Kanyon Flagship mağazasından alacağımı belirttim.
Kontrat iptali için sizi en yakın zamanda arayacağız dediler. Bugün 05/02/2015 ve bu tarihe kadar kimse aramadı.
Yıllardır Turkcell abonesi olan birine yapılan büyük haksızlık.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  16:44

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Keziban M.
  06 Şubat
  17:12

  Kusura bakmayın,
  burada yazdığınız tüm yolları tükettim, mail attım aradım, mağaza yetkiliniz aradı. Sonuç; tabi ki koskoca bir hiç. İsterseniz sizi aradığıma dair tüm detayları mailleri paylaşayım buradan. Hala dalga geçer gibi, müşterinize verdiğiniz cevap ''inceleme yaparak döneceğiz'' salı günü sosyal medyaüzerinden de aynı şikayetimi dile getirdim ve ne tesadüf ki aynı cevabı verdiniz ve yine aramadınız. Şaka gibi gerçekten, bugüne kadar herkese övdüğüm Turkcell'in bana yaptığı akıl alır gibi değil. Şikayetimi buradan cevap alamazsam btik 'e ileteceğim. Yazık

 • 06 Şubat
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.