07 Şubat 2014

Turkcell 25 TL'lik Faturayı 201.45 TL'ye Çıkardı!

25 tl olan fatura bedelini 201 tl'ye çıkaran Turkcell'i tebrik ediyorum. 10 senelik abonesini mağdur ediyor ve detaylı bir bilgi sunmuyor. Ayrıca müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. Şikayetçiyim müşteri temsilcisi S. hanımdan. 10 senelik abonesini mağdur eden Turkcell'den de aboneliği iptal ettiriyorum. 10 sene başka bir hatta abonelik olsa 1000 dakika hediye verirler adama 10 senedir aynı hatta aynı numarayı kullanan var mı ki eğer bu fatura hep böyle olacaksa bizden başkası Turkcell kullanmasın çalışanların maaşını ücretini biz öderiz sorun değil yani alıştınız zaten.

Ugur 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön