Turkcell 24 Saat Geçmeden Bozulan Telefon!

Sevda V. |

16.01.2015 cuma günü Perpa TİM'den taahhütlü Samsung Grand Price model telefon aldım, telefonun akşam sim kartını taktım kullanmaya başladım, ilk açtığımda şarjı %50 idi. Sabah kalktığımda telefon kapanmıştı ve bir daha da açılmadı yakınımda bulunan s. Tepe TİM'e götürdüm teknik bir arıza olduğunu ve aldığımız yere götürmemizi iletti.

Hemen götürdüm derdimi anlattım, görevlilerden birisi bataryayı çıkarıp dilini değdirdi ve su aldığını iletti, telefonu alalı 24 saat geçmemişti ve suyla herhangi bir teması olmadı, servise göndereceklerini ilettiler ben kabul etmedim yeni bir telefon vermelerini ilettim kabul etmeyip telefonu servise gönderdiler. Bugün aradığımda 1 hafta süreceğini ilettiler.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  13:22

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sevda V.
  20 Ocak
  14:37

  En kısa sürede geri dönüş yapmanızı ve mağduriyetimi gidermenizi bekliyorum, gerekli hukiki yerlere de başvuruda bulunduğumu perpa tim e bugün cayma dilekçesi gönderdiğimi bildiririm.

 • 20 Ocak
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.