12 Kasım 2015

Turkcell 24 Ay Taahhütle Alınan Cihazın Garanti Sorunu!

Defalarca 532'yi arayıp konuşmama rağmen hiçbir problemimi çözmediler tam tersine sadece vakit geçirip oyaladılar. Telefonu aldık kullanıyoruz ekranı bozuldu ve kurumsal Turkcell olarak Canyon AV'nin içerisindeki TİM'e gittik. Onlar cihazı almayıp nisbetiye caddesindeki TİM'e götürmemizi söylediler. Oraya götürdük garantiye gitti ekranı değişti ve geldi şimdi tekrar bozuldu tekrar nisbetiye caddesindeki TİM'e götürdüğümde garantisinin bittiğini söylediler ancak benim taahhüt 2016 Mart ayına kadar devam ediyor? 532 ile defalarca görüştüm garantimin olduğunu söylüyorlar arıza kaydı bırakıp e-mail atacaklarını söylüyorlar onu da atmıyorlar?

Emre 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın Müşteri Hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre12 Kasım 2015

    Sadece bu kadarda değil şikayet etmek istediğimde 532 ile görüştüğümde bana denilen cümle şu " şu an teknik bir sebepten dolayı şikayet alanına erişemiyorum daha sonra tekrar arayıp şikayet başvurusunda bulunabilirsiniz... " eğer bu broblem çözülmez ise önce işyerindeki tüm hatlarımı sonrasında ise çevremdeki bütün herkesi Turkcell'den başka operatörlere taşıtıcam bir telefon yüzünden bu kadar cene patlatmaya değmez Turkcell eğer yaptığı reklamın çeyreği kadar büyükse zaten bu problemimi en kısa sürede çözmesi gerekir... . Çözülmediği takdirde gerekli yargı işlemlerinde avukatımla görüşüp işlem başlatacağım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön