09 Temmuz 2015

Turkcell 20 Gündür Telefonu Yollamadı!

20 Haziran 2015 tarihinde Turkcell'den arayıp bir saat konuşarak LG G3 cep telefonu sattılar. 7 iş gününde telefon elinizde denilerek pazarlanan ürün satışından yaklaşık 6 gün sonra telefonun ilk taksitini fatura ile tahsil ettiler. Üzerinden 20 gün geçmesine rağmen Turkcell cihazı yollamadığı gibi müşteri hizmetleri konu hakkında ne yapılması gerektiği ile ilgili hiçbir çözüm üretemiyor ya da yönlendiremiyor. Sonuç olarak parasını almaya başladıkları bir cihaz satılarak, teslim edilmesi ile ilgili en küçük bir hareket yapılmıyor!

Murat 223 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Temmuz 2015

    Bugün 336 saat denilen inceleme süreside doldu! Hala hiçbir gelişme yok! Turkcell'den çıkmak istediğimi söylediğimde elime ulaşmamış telefonun parasınıda istiyorlar! Resmen kurumsal dolandırıcılık!

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön