03 Haziran 2015

Turkcell 20 Dakika İçerisinde 25 TL İnternete Gitti!

Yaklaşık 6 aydır Turkcell kullanıcısıyım, düne kadar memnundum. Normalde genç Turkcell paketlerini kullanıyorum ve her ayın 1-2'si gibi paketim yenileniyordu. Bende interneti kullanan birisi olduğumdan ihtiyacım olduğu için öncesinde 30 TL yükledim fakat paketim yenilenmedi. Bana da hiçbir bilgi mesajı gelmedi. Hesabım uygulamasından kontrol ettiğimde de 100 MB hediyemden 40 MB kalmıştı ancak lavaboya gittim geldiğimde "25 TL paketinizin haricinde harcama yaptığınız için konuşma kazanacaksınız" gibisinden 4-5 mesaj gelmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda paketin senesi dolmuş o yüzden denildi. Bana ne mesaj ne bildiri geldi. Bilsem haftalık 1 GB paketi alırdım 9 TL'ye şikayetçiyim.

Ömer 173 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 04.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız Ek Genç Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ömer03 Haziran 2015

    İlginiz için teşekkür ederim ancak her türlü hatırlatmayı yapan/yapabilen Turkcell neden zamanında bilgilendirmede bulunmadı? Ve kendi resmi uygulamasını kontrol ettiğimde hala hediye MB'm kaldığı halde topu topu bir lavaboya gidip gelinceye kadar 25 TL mi kesti? Kestikten sonra 4-5 mesaj üst üste geldi nedense! Bu olay çözülmediği takdirde operatörümü gün içerisinde değiştireceğim! Not: İnterneti de ayrıca vidyo vs. İzlemek için kullanmadım yalnızca mail adresimi açmak için kullanmıştım. Saygılarımla,

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön