21 Aralık 2013

Turkcell 2 Tarifenin Ücretini de Aynı Faturaya Yansıtıyor!

08.10.2012 tarihinde Turkcell 8 gb vınn aldım ve kullanım ücreti 55 tl idi. 08.10.2013 tarihinde bir senem dolduğundan müşteri temsilcisi ile görüşerek yeni bir tarifeye geçtim.Yeni tarifeye bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanmaya başladım.(Yeni tarife 5 gb ve ücreti 34 tl)11.12.2013 tarihinde bana Turkcell fatura bedeli 106.20 tl.

Arayıp nedenini sorduğumda aldığım cevap: otomatikman 72 tl tarifeye geçiriliyorum(onayım olmadan) ve yeni tarifenin faturası da aynı faturaya yansıtılıyor.Aynı gün değiştirdim dediğim halde kullandınız diyorlar.Doğuda şark görevi yapan kamu personeliyim.Turkcell'in hizmetinden memnun değilim,gsm şirketimi değiştiriyorum.Kanuni haklarımı da kullanacağım.

Özgür 46 Okunma

Cevaplar

  • Özgür11 Ocak 2014

    Turkcell firmasından bana 21 Aralıkta gelen mesajda sorunla ilgilenecekleri belirtiliyor. Bu tarihe kadar hala bir çözüme ulaştırılmadı. Bu sorunu halletmenizi ve 72 tl nin iadesini talep ediyorum. Gerekirse hukuki haklarmı kullanırım.. Saygılar

  • Özgür28 Aralık 2013

    532 numaralı müşteri hizmetlerinizden de memnun değilim. Çözümsüz kalıyorlar.Saygılar

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön