09 Haziran 2014

Turkcell 2 Gün İçin 30 Günlük Ücret Talep Ediyor!

Turkcell hattımı babamın vefatı dolayısı ile 12 nisanda üzerime devir aldım. Fatura kesim tarihim her ayın 10. günü olmaktaydı. Bense ayın 12'sinde TİM'e gittiğimde kimse bana bu ayın paket ücretlerinin de yansıyacağını aktarmadan cezai bedel varsa son faturada geleceğini söylediler. Neyse daha sonrasında güncel faturama baktığımda hem devir almadan önceki 2 günlük paket ücreti hem de yeni geçtiğim paket ücreti yansımakta. Paket ücretinin iptalini değil sadece istediğim böyle bir durumda paket ücretinin günlük olarak alınmasıydı ki verilen cevap hiç bir şey yapamıyoruz. Ne yazık ki 18 yıldır kullanmış olduğum operatörden böylesine bir davranış görmek beni üzdü farklı arayışlara girmeli.

Enver G. 167 Okunma

Cevaplar

  • Enver G.10 Haziran 2014

    vermiş olduğunuz bilgi tatmin etmemiştir. Vermiş olduğunuz cevap diğer hattımada vermiş olduğunuz gibi bir şey yapamıyoruz. ama

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön