15 Mayıs 2015

Turkcell 2 Gb İnternet Paketi!

Turkcell hattımda 2 gb internet paketi olduğu halde TL bakiyem düştüğünü fark ettim. Müşteri hizmetlerine durumu mesaj attım bana verdiği cevap şu şöyle:

Ücretlendirme sistemi, önce rezerv et, sonra ücretlendir mantığına göre çalışmaktadır. Abone Ses/Data gibi bir hizmeti kullanmak istediğinde hesaplarından (Paket- /Dedicated Account/Main -Account) öncelikli olanından belli bir miktarı rezerv edilir. Kullanım sonrası da ilgili hesaptan düşümü yapılır.
Yani Turkcell müşterilerinden habersiz internet parası çekiyor. Geri ödeme yapıp internet paketinden düşüm yapması gerekirken yapmıyor.

Ahmet 344 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2015

    Kaybolan TL bakiyem geri yüklendi

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 16.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön