Turkcell 2 Aydır Kullanamadığım 3G!

Mustafa A. |

530 799 1*** numaralı hattın wınn kullanıcısıyım, hattımla 2 aydır doğru düzgün sinyal seviyesinden dolayı internet hizmeti alamıyorum. 2 aydır şikayet etmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. Bunu kullandığım evde 5 adet Turkcell hattı ve 4 tanesi aktif olarak internet kullanıyor (sayenizde evde kullanamıyoruz. ) İlgili 2 aydır kullanamadığım parasını ödediğim üründen hizmet alamıyorum siz olsaydınız napardınız.

Evde kullandığım bu hattımı genelde çocuğumun okul ödevlerini yapamıyoruz ve ben ödevleri ve çıktıları için kırtasiyeye gidiyorum. Düşünün hizmet alamadığınız ürün için para ödüyorsunuz siz ne yapardınız. M.. A.. 0530 387 1***

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  09:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa A.
  14 Ekim
  09:46

  Sayın ilgili bu sorun 2 aydır devam ediyor ve ben size kullanamadıgım ürün için para ödüyorum siz hala bana 40 oldu aynı cevabı veriyorsunuz inceleme yapıp dönücez.
  Size boşuna para ödüyorum ve siz benden bu parayı alıyorsunuz hizmet vermediginiz ürünün.
  sizce yaptıgınız ne kadar adil.

 • 14 Ekim
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.