06 Eylül 2013

Turkcell 2 Aydır Katma Değerli Servisler Ücreti Kesiyor!

Turkcell data hattım üzerinden 2 aydır katma değerli servisler kesintisi adıyla toplamda 40 TL ücret alındı. Turkcell aradığımda bana iş ortaklarımıza üye olmuşsunuzdur dendi. internete girme dışında kullanmadığım hattımdan ve hiç bir şekilde bir yere üye olmadığım halde haksız yere kesilen ücretlerin iadesini talep ettiğimde kendilerini kapsamadığını üye iş ortaklarıyla görüşmem gerektiğini belirttiler.

Üye iş ortaklarını aradığında zaten sana direk üye olmuşsunuz diyorlar ve hiç bir ispatları olmadığı halde falan tarihte üye olmuşsunuz deyip işin içinden çıkıyorlar. Bu üyelik için onay sms'i gerekmiyor mu dediğimde, "hayır internette reklam linklerimize tıklasanız bile üye olursunuz" dediler.

Ali 30 Okunma

Cevaplar

  • Ali 10 Eylül 2013

    Bana ulaşıp yapılan bilgilendirmede haksız kesilen tutarı haklı gösterilmiş ve iş ortağı haklı gösterilerek hiç bir çözüm yapılmamıştır. Taahhüt surelerim biter bitmez başka bir firmaya geçeceğim.

  • Ali 10 Eylül 2013

    Türkcell sözünü ettiği bilgide müşteri yerine il ortağını savunmayı uygun görmüştür.

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön